Strony do tradingu kryptowalutami:

  • eToro
  • FP Markets
  • Capital.com
  • Plus500
  • Trade.com
  • IQ Option
  • AvaTrade

Biorąc pod uwagę fakt, że kryptowaluty nadal dominują na rynku inwestycyjnym, łatwo zauważyć, że jest wielu, którzy chcą wskoczyć do metaforycznego pociągu, często proponując strategie i narzędzia, które tak naprawdę nie są w stanie się obronić.

Dziś mówimy o Bitcoin Code, systemie, który według tych, którzy go prowadzą, jest innowacyjny i pozwoliłby Ci zarobić tysiące euro ze swojego domu, nie wiedząc nic o rynkach (nie mówiąc już o kryptowalutach) i nie ryzykując dużych ilości kapitału.

Przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik, który przeanalizuje, co tak naprawdę oferuje Bitcoin Code, dając Ci wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby samemu zdecydować, czy powinieneś inwestować w tego typu instrumenty, czy też nie.

Jeśli zapoznałeś się z częścią materiału i zastanawiasz się nad inwestycją, poświęć kilka minut, zapoznaj się z treścią tego poradnika i dopiero wtedy zdecyduj, czy powinieneś zainwestować swoje oszczędności w ten system, czy też nie.

CZYM JEST BITCOIN CODE I JAK DZIAŁA: PRZEGLĄD 2021

Damy Ci odpowiedź od razu: Bitcoin Code jest oszustwem samym w sobie, nie może zagwarantować Ci żadnego rodzaju zysku i nie oferuje żadnego automatycznego oprogramowania tradingowego. Z pewnością możesz spróbować inwestować w Bitcoin, ale aby zrobić to dobrze, potrzebujesz świetnego brokera, a nie oszustwa ustawionego tak, aby ukraść twoje pieniądze.

Przykład? Możesz otworzyć konto w eToro (przeczytaj naszą recenzję eToro tutaj) i zacząć handlować CFD na wszystkie kryptowaluty, w tym Bitcoin.

Możesz też handlować Bitcoinami, testując strategie i szczęście z wirtualnym kapitałem. Możesz wypróbować konto demo naszego ulubionego brokera (Capital.com ).

BITCOIN CODE: ANALIZA

Prawdopodobnie już natknąłeś się na wiele reklam na ten temat lub usłyszałeś fałszywe zapewnienia od ludzi, którzy wydają się być gotowi przysiąc, że już zarobili dziesiątki tysięcy euro na inwestycji wynoszącej 100 euro lub więcej.

Bitcoin Code to automatyczny system inwestycyjny

To nie Twoja wina: reklamy Bitcoin Code są praktycznie wszędzie, a dzięki systemowi afiliacyjnemu ze szczególnie wysokim wynagrodzeniem dla tych, którzy go reklamują, nawet pozornie poważne strony zaczęły mówić o nim w bardzo pozytywnym tonie.

Bitcoin Code to automatyczny system inwestycyjny, który według tych, którzy nim zarządzają, działa bez jakiejkolwiek interwencji człowieka na rynku Bitcoin, gromadząc wiele małych zysków w ciągu dnia, które mogą przekształcić się w oszałamiające liczby.

To, co Bitcoin Code oferuje na rynku, jest następujące:

  • W pełni automatyczny system inwestycyjny, który nie wymaga żadnej ingerencji z Twojej strony, a mimo to może pozwolić Ci zarabiać pieniądze. Jest to przecież system automatyczny, zarządzany przez algorytmy, które będą w stanie interpretować sygnały płynące z rynków i otwierać pozycje bez Twojej ingerencji;
  • Zyski, które można osiągnąć za pomocą tego systemu są bardzo wysokie: mówimy o 10.000% zainwestowanego kapitału w ciągu kilku tygodni, a wszystko to dzięki automatycznemu systemowi handlowemu, odpowiedniemu dla tych, którzy nie mają pojęcia, co to jest Bitcoin i nie znają rynku kryptowalut.

Pełna koncentracja na najpopularniejszym obecnie instrumencie inwestycyjnym, jakim jest Bitcoin, choć istnieją również podobne wersje dla Ethereum.

Zarobki są, przynajmniej według materiałów reklamowych prezentowanych niczego nie podejrzewającym użytkownikom, gwarantowane!

Jest to propozycja, która już teraz powinna wzbudzić kilka zastrzeżeń. Wszystko, co musisz zrobić, to zadać sobie następujące pytanie: czy kiedykolwiek sprzedałbyś system zdolny do generowania tysięcy euro w ciągu kilku sekund komuś innemu?

KIM JEST SAMOZWAŃCZY STEFANO SAVARESE… GENIUSZ BITCOIN CODE?

Obietnice są na tyle ważne, że dla uważnego oka powinny wydawać się absolutnie nie z tego świata i według wszelkiego prawdopodobieństwa (dowiesz się tego pod koniec tego przewodnika), naprawdę są.

Nie. Niestety nie staniesz się milionerem, wykorzystując fałszywe zautomatyzowane systemy handlu bitcoinami. Jeśli poważnie myślisz o inwestowaniu w tę kryptowalutę, możesz to zrobić, ale na pewno nie z Bitcoin Code, udowodnionym oszustwem, które niestety już włożyło swoje ręce do kieszeni wielu niczego nie podejrzewających użytkowników.

Jeśli poważnie myślisz o inwestowaniu w Bitcoin, możesz wybrać rzetelnego brokera, takiego jak Capital.com i zacząć handlować od razu, nawet bez wydawania jednego euro, bez systemów, które w magiczny sposób sprawią, że będziesz zarabiać pieniądze.

Będziesz mógł handlować wykorzystując swoje umiejętności jako inwestor.

Odkryliśmy również, że znany tester Bitcoin Code, Stefano Savarese, zmienia swoje nazwisko w zależności od kraju, w którym promowany jest ten fałszywy system.