Chociaż blackjack online jest jedną z ulubionych gier milionów użytkowników na całym świecie w różnych kasynach, wielu graczy nie posiada odpowiedniej wiedzy, aby pokonać krupiera.

Z naszym przewodnikiem uzyskasz informacje, których potrzebujesz, aby grać w blackjacka online, od podstawowych zasad do głównych strategii. Wszystko to plus praktyka doprowadzi Cię do zwycięstwa w tej wspaniałej grze karcianej online.

Przestań marnować swój czas i pieniądze na hazard dla samego hazardu i opanuj grę w blackjacka online.

Nauka gry w blackjacka

Jaki jest główny cel w tej grze karcianej? Odpowiedź jest bardzo prosta! Twoim zadaniem będzie zdobycie większej liczby punktów niż ta, którą osiągnął krupier. Jest to przedstawiciel kasyna online, który jest nie tylko odpowiedzialny za rozdawanie kart, ale także za Twojego bezpośredniego przeciwnika.

Nauka gry w blackjacka

W blackjacku punkty zdobywa się za pomocą kart rozdawanych podczas gry. Karty o numerach od 2 do 10 zachowują tę samą wartość. Karty z figurami otrzymają wartość 10, podczas gdy Asy będą miały wartość 1 lub 11, według uznania.

Ale cel blackjacka w kasynie jest skomplikowany przez limit punktów – jeśli przekroczysz 21 punktów, automatycznie przegrywasz. Krupier ucierpi w ten sam sposób, jeśli przekroczy swój limit punktów. Jeśli jednak zdobędziesz 21 punktów, otrzymasz blackjacka. To da Ci wygraną lub prawdziwe pieniądze, jeśli krupier Cię sprawdzi. Najlepszym miejscem do gry w blackjacka jest kasyno hot mx.

Zasady gry w blackjacka online

Istnieje wiele kroków regulacyjnych, które mają na celu ożywienie gry w kasynie online. Wśród nich na pierwszym miejscu znajduje się tasowanie kart, a następnie rozdanie kart przez krupiera. Następnie przychodzi czas na udział gracza(y) przy stole, który podejmuje działania w swojej grze. Wybierając którąkolwiek z następujących akcji: stand, draw, hit, double, split i fold lub surrender.

W dalszej części wyjaśnimy szczegółowo krok po kroku zasady gry w blackjacka.

Blackjack krok po kroku

Na początku gry gracze przy stole muszą postawić swoje zakłady w blackjacku online. Wysokość minimalnego i maksymalnego zakładu będzie zależała od wybranego stołu lub limitu serwera.

Krupier rozpoczyna rozdając graczom dwie zakryte karty. Na koniec wręcza sobie jedną, co jest widoczne również dla użytkowników blackjacka online.

W tym momencie gracze będą musieli zdecydować, czy punkty zdobyte na pierwszych kartach są wystarczające, czy też nie. Mogą wybrać, czy chcą dobrać kartę, czy pozostać przy dwóch pierwszych otrzymanych kartach.

W tym momencie krupier rozgrywa swoją kolejkę, decydując, czy chce pozostać w grze, czy też samemu dobrać kolejną kartę.

Uczestnicy, którzy są dalej od 21 lub których punkty są niższe niż punkty krupiera, przegrywają.

W blackjacku online, jeśli sprawdzisz krupiera, Twój zakład zostanie Ci zwrócony.

Podstawowe zasady blackjacka, o których należy pamiętać

Po zapoznaniu się z podstawami gry w blackjacka na żywo, przejdziemy teraz do kilku ważnych zasad. Mogą one przechylić szalę na twoją korzyść, jeśli wiesz, który z nich wybrać. Zawsze obmyślaj strategię blackjacka i pamiętaj o czynniku szansy w tej grze.

16 lub mniej punktów: Krupier jest zobowiązany do dobrania karty dla siebie, jeśli ma 16 punktów lub mniej.

Wygrana w blackjacku: Jeśli trafisz blackjacka, otrzymując figurę i Asa, automatycznie wygrywasz w stosunku 3:2.

Stand lub draw: Dwie akcje do rozważenia w zależności od tego, jakie punkty masz w ręce. Stając, zachowujesz swoje dotychczasowe punkty. Poprzez dobieranie można zbliżyć się do 21, a może nawet ją przekroczyć.

Normalne wygrane: Te wygrane są wypłacane w stosunku 1:1, co oznacza, że w przypadku wygrania rundy, Twoja wygrana zostanie podwojona w stosunku do postawionej stawki.

Double down: Ta opcja pozwala na podwojenie zakładu i podzielenie aktualnej karty, ale możesz dobrać tylko jedną dodatkową kartę.