Przetestowaliśmy 238 brokerów online, aby wybrać najlepszych na rok 2021. Brokerzy handlowi są pośrednikami finansowymi, którzy umożliwiają dokonywanie transakcji online. Oferują oni wszystkie narzędzia i odpowiednie wsparcie, którego potrzebujesz, aby dokonać inwestycji online na głównych rynkach finansowych.

Ważna uwaga: Brokerzy, których widzisz na tej liście są sprawdzeni przez nasz profesjonalny zespół, a ich informacje są na bieżąco aktualizowane.

Podczas gdy znalezienie brokera jest łatwe, wybór najlepszego z setek i tysięcy oferowanych na rynku każdego dnia nigdy nie jest łatwe. Istnieją dziesiątki, jeśli nie setki brokerów w Internecie – każdy ma swoje zalety i wady – ale jest tylko kilku, którzy są naprawdę odpowiedni dla tradingu online.

Najlepsi brokerzy online 2021: Bezpieczni i wiarygodni

Nasz zespół wybrał 6 najlepszych brokerów online do bezpiecznego handlu. Są to brokerzy online o średniej ocenie ponad 9/10, wybrani na podstawie 3 kryteriów:

 • Są w 100% legalnymi brokerami w Polsce i w Europie;
 • Nie pobierają prowizji;
 • Posiadają usługi, które ułatwiają inwestowanie początkującym.
 1. eToro

eToro jest jednym z najlepszych brokerów na świecie. Posiada 12 milionów klientów i jest jednym z brokerów, który wprowadził największe innowacje do branży. Proces zakładania konta jest bezproblemowy i odbywa się całkowicie internetowo. Jest również bardzo szybki, ponieważ w ciągu kilku minut udało nam się otworzyć konto. Musisz zacząć od zarejestrowania się za pomocą swojego konta e-mail lub konta na Facebooku lub Google.

eToro - один из лучших брокеров в мире

I to już całkiem sporo, możesz natychmiast uzyskać dostęp do platformy handlowej i rozpocząć wirtualne inwestycje z kontem demo o wartości 100.000$. Jeśli chcesz pójść dalej i zasilić go prawdziwymi pieniędzmi, musisz zweryfikować swoją tożsamość i miejsce zamieszkania, przesyłając wymagane dokumenty:

 • Dowód tożsamości: kopia paszportu lub dowodu osobistego;
 • Dowód zamieszkania: kopia rachunku za media lub wyciąg z konta bankowego.

Wreszcie, aby rozpocząć inwestowanie na prawdziwym koncie, musisz zdeponować wybraną przez siebie kwotę, zaczynając od minimum €200 (procedura do wykonania na oficjalnej stronie).

Handel akcjami z zerową prowizją

eToro oferuje inwestycje na niezliczonych rynkach, takich jak Forex, towary, indeksy, kryptowaluty i wiele innych. Jednak jedną z jego specjalności jest prawdziwy handel akcjami przy zerowej prowizji. Jest także odpowiedni dla akcji zagranicznych, ale nie dla akcji polskich, dzięki czemu jest doskonały na przykład dla akcji Amazon, Apple, Tesla itp.

Należy pamiętać, że w przypadku darmowej funkcji, kupujesz prawdziwe akcje, a nie produkt CFD i nie możesz korzystać z dźwigni. eToro jest przede wszystkim brokerem CFD i pozwala również na kupno akcji i handel ETF-ami jako CFD, jeśli ustawisz dźwignię na więcej niż jeden. W przypadku produktu CFD, eToro pobiera niskie prowizje, tzw. spread (różnica między ceną kupna i sprzedaży) jest niski.

eToro Copy Trading: Inwestuj poprzez kopiowanie najlepszych

Wreszcie, jak możemy nie wspomnieć o usłudze Copy Trading eToro? eToro ma dwie charakterystyczne innowacje – obie są świetne – CopyTrader i CopyPortfolio. CopyTrader jest tak zwaną funkcją handlu społecznościowego. W czym eToro jest naprawdę dobre? No właśnie w tym! Po kolei możesz kopiować portfolio traderów, którzy inwestują na eToro.

To może być bardzo przydatne do automatycznych zysków, nawet jeśli jesteś początkujący. Możesz przeglądać profile innych traderów na eToro, sprawdzając ich dotychczasowe wyniki w ujęciu rocznym i miesięcznym. Dowiedz się więcej o Copy Tradingu na eToro tutaj.

Ich portfolio jest publiczne. Ponadto, eToro stosuje również ocenę ryzyka do każdego inwestora. Dla każdego profilu istnieje wiele dodatkowych statystyk, takich jak:

 • transakcje tygodniowe;
 • przeciętny spędzony czas;
 • wydajność na wykresach;
 • można też zobaczyć ich szczegółowe profile;
 • można zobaczyć ich komentarze w news feedzie.

Minimalna kwota, którą możesz zainwestować w transakcję to $200, natomiast maksymalna to $500,000. Ponadto, można kopiować maksymalnie 100 traderów jednocześnie. Spróbuj handlu z eToro i zarejestruj się tutaj.

 1. Capital.com

Capital.com (oficjalna strona tutaj) jest międzynarodową firmą brokerską CFD, która działa poprzez oddziały zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, na Cyprze i Białorusi. Jednak jej oferta jest również akceptowana i w 100% legalna w Polsce . Jest on używany przez wielu traderów, a jego platforma ma wolumeny bliskie 13 miliardów dolarów.